Berušky výlet indiáni Rosehill 2024

Hurá, je tu výlet!

 A na tento výlet jsme se důkladně připravovali. Trénovali jsme tance, písničky, vyráběli jsme si čelenky, trička a náramky z korálků a také jsme procvičili speciální pozdrav. Nebyl to totiž ledajaký výlet. Jeli jsme se podívat na prérijní indiány z indiánské osady Rosehill. Takže jsme museli mít náležité vybavení, aby nás mezi sebe přijali, byť jsme bledé tváře. Abychom se dobře maskovali, nechali jsme si namalovat obličej barvami. A povedlo se, indiánský náčelník nás do kmene přijal a my jsme tak mohli nahlédnout do indiánského tepee, podívat se, jak se indiáni zdobí, jaké nosí oblečení, jak a čím loví, jak tančí, zpívají, na jaké hrají hudební nástroje, ale třeba i s čím si hrají indiánské děti. Vše jsme si museli vyzkoušet.  Shlédli jsme také krátké divadelní představení a na závěr jsme si vyrobili indiánské náramky. Jen škoda, že nám čas mezi indiány tak rychle utekl. Moc se nám u nich líbilo.

Tak snad někdy zase brzy Hau Kolá!

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -