BR červen u Broučků
Červen se nesl v duchu sluníčka, pohody a letních dobrodružství. Využívali jsme krásného počasí k pobytu venku, sportování a hraní. Společně strávený čas jsme si krásně užili. Den dětí jsme oslavili exkurzí do muzea, kde pro nás byl připraven "Želví program" s výtvarnou dílničkou. Děti se seznámily s životem želviček a vytvořily si barevný sádrový odlitek.
Začínají nám prázdniny, a tak vám přejeme krásné léto plné sluníčka, pohody a nezapomenutelných zážitků. Budoucím prvňáčkům přejeme úspěšný vstup do 1. třídy. Vaše paní učitelky Gabča a Milka :)
