Divadlo Matýsek - O vykutáleném štěstí

V pátek 11. května 2018 k nám přijelo divadlo Matýsek s pohádkou "O vykutáleném štěstí", ve které jsme se dozvěděli, jak to, že se někomu lepí smůla na paty, a jak to s tím štěstím vlastně je... Příběh dvou skřítků, který nás zavedl až daleko do hor za paní Štěstěnou, byl plný krásných písniček, legrace, ale i moudrých myšlenek. Představení se nám MOC líbilo! 

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -