Halloween u Berušek

Čáry máry kouzlení, ať se třída promění…Ať je tady strašidelný rej!
A že byly naše masky zvlášť vydařené. S dětmi jsme si společně zaskotačili – tančili jsme, zpívali, stavěli jsme bludiště v hradě samotného Drákuly, na lžíci jsme přenášeli strašidelné oči, museli jsme projít bažinami strašlivého Jóžina, ulovit si pár pavouků, zvládnout přelet na koštěti (bez pokuty za rychlost), zkoušeli jsme přivolat ducha a nechyběl ani hokus pokus v kouzelném kotlíku – kouzlení čarodějnice Bambulíny – recept na štěstí. A protože všechna strašidla úspěšně splnila všechny strašlivě strašidelné úkoly, dostala nakonec medaili a také sladkou odměnu

 

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -