Hudební představení - Já jsem muzikant

V úterý 9. října 2018 k nám přijela paní Čemusová s hudebním představením "Já jsem muzikant". Představila nám jednotlivé hudební nástroje - takže už víme nejen to, jak se který z nich jmenuje, ale i jaký má zvuk. Poslechli jsme si krátké ukázky ze známých děl W. A. Mozarta, J. S. Bacha, G. F. Hȁndela, A. Vivaldiho, M. Ravela nebo A. Dvořáka, a zazpívali si lidové písničky. Program se nám moc líbil, a protože jsme se mohli do představení zapojit i pohybem, moc jsme si ho užili!

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -