Květen u Motýlků

Ahoj!

Zdravíme Vás zase od nás, Motýlků. V květnu se nám otevřela už úplně celá školka, a tak jsme se ve třídě sešli konečně v plném počtu. A protože nám svátek maminek klepal na dveře, tak jsme neotáleli a vrhli se na výrobu přáníček a dárečků pro ty naše milované. Poté jsme se učili o tom, jaké dopravní prostředky můžeme všude po světě potkat, jaké známe dopravní značky a jak se chovat, jako správný chodec. Hráli jsme si na auta, na semafor, vyzkoušeli jsme si, jaké to je jet někam vláčkem na výlet nebo jaké to je plout v loďce po řece. Na závěr jsme si povídali o světě a dětech, které v něm žijí. Také jsme si hráli na indiány! Dělali jsme indiánské čelenky, tancovali okolo ohně a každý den se vydávali ven za dobrodružstvím. V lese pod Holým vrchem jsme objevili krásné Dubánky, křídami jsme kreslili jaro, hráli si s míči, a když napršelo, tak se nám najednou celý svět proměnil v deštný prales a my jsme překonávali několik nástrah v té nevyzpytatelné divočině!

Teď se s Vámi ale musíme rozloučit, protože nás příští týden čeká karneval a my se musíme rozhodnout, v  jaké překrásné masce na něj půjdeme.

 

Mějte krásný den a ahoooj!

Vaši Motýlci

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -