Květen u Motýlků

Květen byl pro nás Motýlky jedna velikánská jízda. Nejprve jsme se vrhli s chutí do výroby dárečků a kouzelných zrcadel pro naše maminky a následně i do nácviku besídky, která se uskutečnila při příležitosti dne maminek. My všichni jsme se nesmírně snažili a myslíme si, že se nám besídka náramně povedla. V dalších dnech jsme si povídali o broučkách, kteří vylézají společně se sluníčkem o dopravních prostředkách a značkách. Následně nás při této příležitosti navštívil v MŠ SDH Česká Lípa s jejich ukázkou toho, jaké je to být hasičem. A protože je venku už překrásně, tak se snažíme trávit co nejvíce času venku a užívat si toho nádherného a hřejivého sluníčka. Snad jste se měli taky tak dobře, jako my!
 

Tak ahoj,

Vaši Motýlci

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -