Mikuláš v KD Crystal

V pondělí 4. prosince 2017 jsme se zúčastnili Mikulášské nadílky, kterou pro nás připravil DDM Libertin v KD Crystal. Setkali jsme se s andílkem a pomohli mu najít jehlu a nit, která by dokázala přišít jeho utržené křidélko. I přesto, že snahy a plány kazil velký čert, se andílkovi podařilo všechno potřebné obstarat včas a křidélko spravit ještě přes příchodem svatého Mikuláše. Všem třem – andílkovi, čertovi a svatému Mikuláši, jsme společně zazpívali písničku a dostali nadílku, kterou jsme si mohli odnést domů. Program se nám moc líbil a nevadilo nám ani to, že jsme cestou zpátky do školky pořádně zmokli.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -