Motýlci na výletě

16. 6. jsme se vydali na náš Motýlkovský, třídní výlet. S kamarády od Broučků jsme se vydali autobusem do Doks, kde jsme se nasvačili a čekali na plavbu nádhernou lodí jménem Máj. Obepluli jsme dokola celé Máchovo jezero. Po dobu plavby jsme mohli vidět z dáli hrad Bezděz, různé
malé pláže, podivuhodné námořníky na šlapadlech, racky a ostrůvky. Abychom si plavbu zpříjemnili ještě víc, tak jsme si začali zpívat všechny různé písničky..a neuvěříte..když jsme začali zpívat s broučky „Tři malé citrónky“, tak se k nám přidal i samotný pan kapitán! Po plavbě jsme si zase dali něco dobrého do bříška a šli se podívat po okolí. Nakonec jsme si našli krásné místečko na pláži, popadli bábovky a hurá na břeh Mácháče. Paní učitelky nás za celou dobu nespustily z očí, a tak jsme se mohli hezky smočit, postavit hrady z písku a nakonec si vychutnat i osvěžující zmrzlinu. Nebudeme vám lhát – z vody se nám nechtělo a domů už vůbec ne (tímto se omlouváme všem rodičům, co měli doma tolik písku, že si mohli postavit hrad i uprostřed ložnice :-) ).

Výlet byl báječný, děti nejhodnější a počasí přenádherné. Děkujeme za Vaši důvěru!

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -