Motýlci v ZOO

Dne 20. 6. jsme vyrazili společně se třídou Berušek na třídní výlet do ZOO Liberec. I když to ze začátku vypadalo, že budeme celý den trávit v pláštěnce, tak se počasí nakonec umoudřilo a my si tak mohli užít celý výlet za příznivého počasí. Celou ZOO výpravu jsme započali nejprve pořádnou svačinou, abychom nabrali sílu. Poté jsme zamířili k zebrám, slonům, žirafám, mravenečníkovi a spoustě dalších zvířat. Mohli jsme vidět také několik malých přírůstků a to konkrétně mládě žirafy, zebry a paviánů. A víte, kdo svačil hned po nás? Ani jsme se nestihli pokochat lvem, který ležel natažený jako kočka domácí, když jsme uviděli paní ošetřovatelku, jak jde s velikým kýblem plným ryb. A kdo že si šel užít tuhle vynikající svačinu? Tučňák Humboldtův. No, koukli jsme teda na tučňákovskou pochutinu, dostali malou sprchu, zamávali a šli jsme dál. Po cestě jsme viděli ještě mnoho zvířátek, ale jelikož se blížil konec odjezdu, museli jsme se vydat směr konec prohlídky. Před odjezdem jsme vyzkoušeli ještě místní prolézačky, opustili ZOO a po cestě domů jsme snili o všech těch zvířátkách a o tom, jak to bylo krásný.

Tímto chceme moc poděkovat všem účastníkům. Byli jste skvělí!

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -