Organizace začátku školního roku

Vážení zákonní zástupci,
na základě informací „Odboru rozvoje města a investic“ MÚ Česká Lípa o harmonogramu realizace výměny oken v pavilonu Motýlků a školní kuchyně jsem nucený Vám oznámit, že

je velmi pravděpodobné, že nebudeme moci zahájit provoz MŠ dříve než v pondělí 6. září 2021.


Důvod: Vzhledem k nastalé situaci ve stavebnictví oznámila firma, která realizuje výměnu oken, že ji dokončí až na konci srpna a začátku září.  Důvodem je dle tohoto sdělení nedostatek materiálu a tím i zdržení výroby oken.


Jedna z možností, pokud firma splní inzerovaný harmonogram a školní kuchyně již bude od 1. 9. v provozu je, že 1. 9. otevřeme oddělení Berušek v jejich pavilonu. Oddělení Broučků bude na 1. – 3. 9. umístěno ve školní družině. Oddělení Motýlků otevře ale až 6. 9. 2021.


Samozřejmě o tom, jak se situace bude vyvíjet, budete okamžitě informováni. Sledujte prosím web MŠ a svůj email.

 

Je nám velmi líto komplikací, které tím vzniknou nám všem.
Děkuji za pochopení
Mgr. Bc. Jan Policer
V případě dotazů volejte řediteli školy: 608167488