Podzimní zahradní slavnost u Berušek

Slunéčko zachází za hory… a my jsme šli kopat brambory. A nejen to. Vozili jsme v zahradních kolečkách dýně, nabírali bagry kaštany, procházeli jsme dráhu s namalovanými vlnovkami, cik caky, proskakovali a přecházely ´kameny´, zamotávali a rozmotávali jsme se jako šnečci, plnili připravené úkoly (hledali jsme stíny, skládali jsme obří puzzle ovoce a zeleniny, snažili se poznat, který obrázek nepatří do řady apod.). Pak jsme se vydali do houbového lesa a snažili jsme se sbírat jen jedlé houby (muchomůrky jsme nechali zvířátkům). A kdo chtěl, mohl se sklouznout po klouzačce ze strašidelného hradu. Slavnost jsme si moc užili.
Podzim odemkl svá vrátka a pomalu začal čarovat s přírodou…

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -