Pohádkový únor u Motýlků

V únoru jsme se cestou necestou dostali až ke šnečí spirále, která vedla do říše pohádek. V nejhlubším středu ulity na nás čekala ovečka Kudrlinka se svými barevnými klubíčky. Každé klubíčko v sobě ukrývalo jednu pohádku, se kterou jsme si pohráli. Někteří z nás pohádky už znali, jiní se s nimi teprve seznamovali.

Potkali jsme se s nejrůznějšími pohádkovými postavami a jejich příběhy – s Červenou Karkulkou i vlkem, Jeníčkem a Mařenkou, Šípkovou Růženkou, s Budulínkem, Smolíčkem Pacholíčkem, s Koblížkem, dědečkem, co zasadil řepu i s kouzelným hrnečkem, co navařil velké hromady kaše.

Sami jsme si vyzkoušeli, jaké to je stát se princeznou nebo hodnou i zlou sudičkou, jak se hraje na housličky a bubínek, nebo jaké je se prokousávat kaší. K některým pohádkám jsme si i sami vytvořili papírové loutky a jejich příběhy pak ostatním dětem zahráli. Hlavně jsme se ale připravili na karneval, který se už rychle blíží a na který se všichni MOC těšíme…

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -