Prosinec u Motýlků

Jaký byl náš prosinec?
Hned z kraje prosince nás ve školce navštívil Mikuláš s velice hodným a hravým čertíkem. Všechny nás moc pochválil a některým z nás pověděl, v čem bychom se mohli trošičku zlepšit a na čem zapracovat. Také nás navštívilo naše oblíbené divadlo Matýsek, které si pro nás přichystalo krásné představení plné vánočních koled. No, a protože venku napadla spousta sněhu, tak jsme nelenili, vytáhli jsme kluzáky a hurá na náš kopeček, který máme na zahrádce! Byla to veliká legrace a moc jsme se u toho nasmáli. Nejkrásnějším dnem byl však ten, kdy nás ve školce navštívil Ježíšek. Přinesl nám spoustu nových a krásných hraček. Snad jste i vy našli pod stromečkem všechno, co jste si přáli a užili si Vánoce plné klidu a lásky.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -