Říjen u Berušek

Za okny naší školky začal kouzlit podzim. Malým Beruškám se představil se svou pestrou paletu barev. Berušky si tak mohly zopakovat, jaké barvičky znají a během vycházek je hledaly také v přírodě. Barvičky přírody jsme si také donesli do třídy, kde jsme si s přírodninami pohráli a mohli je pořádně prozkoumávat z blízka. Sluníčko mělo pořád dost síly, aby nás zahřálo a nabarvilo nám tváře, a my jsme tak mohli vesele dovádět venku, proměny počasí sledovat a ve školce si o nich každý den popovídat. Vítr nám na zahrádku nafoukal listí a mráčky vytvořily kaluže lesklé jako zrcadlo. Nastupující podzim s sebou ale přinesl také zimu, a tak jsme si popovídali o tom, jaké oblečení bychom si měli nyní oblékat a jak vyzrát nad nezbednými bacily, kterým se podzimní počasí tuze líbí. Hepčí! Naučili jsme se, co je to vitamín, kde vitamíny najdeme a proč jsou pro naše zdraví tak důležité. A když jsme si dali pořádnou porci zdraví ke svačince, protáhli si tělíčko při cvičení a teple jsme se oblékli, rozmotali jsme zamotané draky a hurá s nimi ven. A že není drak jako drak. Létat umí nejen ten papírový, ale i ten, který bydlí v království princezen.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -