Školička pro předškoláky

Srdečně zveme všechny děti, které plánují od září 2019 navštěvovat 1. třídu naší základní školy, na ŠKOLIČKU PRO PŘEDŠKOLÁKY, která nabízí jedinečnou příležitost se hravou formou seznámit se školním prostředím i učiteli prvního stupně.

Školička se bude konat každou středu (od 10. 4. do 19. 6. 2019) v čase 14:45 - 15:30 v prostorách 1. stupně ZŠ. Zúčastnit se může každé dítě, které bude od 1. září 2019 navštěvovat 1. třídu v naší škole. Školička je dobrovolná a zdarma. S sebou přezůvky a penál.

Informace pro rodiče předškoláků navštěvujících naši MŠ: Na školičku budou děti docházet přímo z MŠ - paní učitelka je před začátkem školičky předá paní učitelce ze školy, která si děti odvede a zase je přivede zpátky do MŠ. Prosíme, děti si po skončení školičky vyzvedávejte přímo ve školce, NE ve vestibulu, aby měla paní učitelka přehled o jejich předání. Děkujeme za pochopení