Únor u Motýlků

Ahoj!

U motýlků bylo v únoru rušno. Ze začátku února jsme si do školky donesli své oblíbené knihy a celý týden jsme si o nich povídali.  Díky knihám jsme se mohli ponořit do kouzelné, pohádkové říše, kde na nás čekala spousta princezen, statečných princů a zloduchů. Poté jsme si povídali o našich rodinách, přičemž jsme si donesli i fotografie našich rodin. Každý z nás nám krásně popsal, ukázal členy své rodiny a popsal celou fotografii.  Naučili jsme se spoustu nových písniček, říkanek a celé dny jsme hráli různé, pohybové hry. Ke konci měsíce jsme se už začínali těšit na karneval. Proto jsme začali s přípravou. Pekli jsme a zdobili koláče, vyrobili jsme několik zábavných klaunů a šašků, těšili se z výzdoby naší třídy a učili se tanečky.

 Bohužel, jak už všichni víte, tak přišel opět ten zlý bacil. My karneval nemohli uskutečnit a rovnou jsme museli zavřít celou školku. Není ale důvod ke smutnění! Maškarní den si vynahradíme, až se školka znovu otevře a my se tu sejdeme zase v celé sestavě s úsměvem od ucha k uchu.

Paní učitelky se už moc těší, až se z naší prázdné třídy ozve opět ten krásný, dětský smích.

 

Přejeme plno sil a zatím se mějte krásně!
 

Vaši Motýlci

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -