Vánoce u Berušek

Vánoce u Berušek jsme prožili báječně. Maminky nám na vánoční besídku donesly plno výborného cukroví, a tak jsme měli co ochutnávat. V krásně vyzdobené školce jsme rodičům předvedli, co jsme se naučili a ti nás odměnili nejen potleskem, ale i sladkou pusinkou. Protože k Vánocům patří dárečky, nachystali jsme maminkám a tatínkům vánoční přání, vlastnoručně napečené cukroví a vánoční lucerničku z keramiky. Po vánoční besídce k nám dorazil Ježíšek, který tu dětem pod stromečkem nechal nové hračky. Amálce vánoční balónek Ježíškovi nadělil plyšovou pandu, kterou si moc přála.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -