Září u Berušek

Září u Berušek

Pro malé Berušky byly první dny ve školce plné nečekaných objevů, ale i změn. Děti přivítaly ve třídě paní učitelky a společně jsme se seznamovali s novými kamarády, ale i prostředím třídy. Berušky prozkoumávaly nové hračky, učily se, kam která patří a seznamovaly se s pravidly třídy a tím, jak se k sobě ve školce chováme. Naučily se poznat svoji značku ale také počkat, až na někoho přijde řada. Postupně se také naučily držet se s kamarádem za ruku, abychom mohli společně prozkoumat přírodu nejen v zahradě MŠ, ale i za jejími vrátky. A protože to jsou opravdu velké šikulky, brzy se vše naučily. A tak jsme se mohli společně pustit do poznávání nových věcí. Prozkoumávali jsme, co se děje s přírodou na podzim a jaké dobroty můžeme sklízet. A že byla s ovocem i zeleninou zábava. Pěkně jsme ji prozkoumali očima, hmatem i čichem a v podobě zdravé svačinky ji také ochutnali. Užili jsme si s ní zábavu během cvičení a našli jsme ji i v písničkách a básničkách. Zkusili jsme si ji také namalovat, vymodelovat, a nakonec si i zahrát o jedné velké, převeliké řepě pohádku. Září bylo plné krásných zážitků!

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -