Září u Motýlků

Jaké bylo naše září u Motýlků?

Bylo krásné. Bylo potřeba, abychom se naučili spoustu nových pravidel, naučili se, jak to u Motýlků chodí. Ale hlavně..hlavně, abychom po tom dlouhatánském létě pozdravili všechny naše kamarády!

Hráli jsme spoustu krásných her, chodili neustále ven a učili se toho spoustu o lese, zvířátkách, o počasí a i o tom, jak se správně k našim kamarádům a všem okolo chovat. Jeden den jsme si povídali o ovoci, druhý den zase o zelenině a další den jsme už drželi lopatku a sázeli semínka hrášku, ředkviček a mrkviček. Pak jsme si povídali o ptáčcích, kteří odlétají na zimu do teplých krajin, ale i o těch, kteří zůstávají. No, a abychom jim trošku přilepšili, tak jsme jim udělali krásná krmítka ze šišek, která na sobě mají jen a jen samé dobroty, co mají ptáčkové nejraději.

Musíme se přiznat, že jsme ve školce vůbec nelenili a také jsme poctivě každé ráno cvičili. Nejprve jsme se proběhli, protáhli si celé tělo a pak na nás čekala nějaká těžká, překážková dráha nebo jsme si jen házeli s míči a učili se je zase chytat nazpět – to vám bylo legrace, když se míče kutálely po celé školce. Musíme ale říct, že nám to ke konci cvičení už vždycky moc krásně šlo a šlo nám to natolik dobře, že jsme si už poté házeli venku s kamarádem nebo rovnou se všemi.

Teď jsme ale zvědaví, co nás bude čekat příští měsíc, protože paní učitelky povídaly něco o lesních plodech, barevných dnech a strašidýlkách.. Až zjistíme, co tím myslely, tak vám o tom zase napíšeme, platí?

Zatím se mějte krásně a ahoooj!
Vaši Motýlci

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -